הודעות דוברות הלשכה

במדור זה מתפרסמות הודעות דוברות לשכת עורכי הדין, כפי שהועברו לפרסום בתקשורת. בדבר פרטים נוספים בנושאי דוברות בלבד, נא לפנות לדוברות הלשכה, בדואר אלקטרוני dover@israelbar.org.il, או בפקס 02-5608232. פניות בנושאים כלליים יש לבצע באמצעות טופס "תגובות והצעות"!

דוברות הלשכה
לאחר שנה של ריחוק חברתי, בה מרבית פעילות לשכת עורכי הדין התקיימה באמצעות אמצעי צפייה מרחוק, הכנס השנתי המסורתי של לשכת עורכי הדין באילת חוזר ויתקיים בעוד כשבוע, בין התאריכים 30.5.2021 – 2.6.2021. הכנס, אשר יהווה את האירוע המשפטי הגדול הראשון לאחר הסרת הגבלות הקורונה המחמירות, ייערך בסימן 60 שנה ללשכת עורכי הדין ויעסוק בכלל הסוגיות המשפטיות והאקטואליות.
דוברות הלשכה
ההכרזה על מצב חירום מיוחד בבתי המשפט ובלשכות ההוצאה לפועל באשדוד ובאשקלון הוארכה עד יום שלישי, 18.5.21 (כולל).
דוברות הלשכה
בעקבות פניות רבות המופנות ללשכה בעניין התכנות קיומן של בחינת ההסמכה, הרינו להבהיר כי נכון לעת הזאת, בחינת ההסמכה תתקיים כסדרה בתאריך 27.8.2020 בירושלים ובמספר אזורים נוספים בארץ, בהתאם להנחיות משרד הבריאות הידועות לנו כיום.
דוברות הלשכה
ביום 24.6.18 נערכה בירושלים בחינת ההסמכה בכתב של לשכת עורכי הדין. להלן תוצאות הבחינה ונתונים נוספים הראויים לציון בקשר עם הבחינה.
דוברות הלשכה
בפני הוועדה עמדו פניותיהם של ראש הלשכה, שרת המשפטים ויו"ר ועדת חוקה חוק ומשפט וחברי ועדת חוקה לבחון את ההשגות שהוגשו, בגישת בית הלל. הוועדה נתנה דעתה לפניות אלה והביאה אותן בחשבון בעת הדיון בהשגות.
דוברות הלשכה
הילה כהן היא אחת מתוך 1,361 החברות והחברים החדשים בלשכה, אלא שמסעה היה יוצא דופן. הוא אולי נמשך זמן רב יותר משל עורכי דין אחרים, שמונה שנים, אך זו היתה דרכה להגשים עצמה כשווה מול שווים על אף שיתוק המוחין בו היא לוקה.
דוברות הלשכה
ראש הלשכה, עו"ד דורון ברזילי: "מתוך דאגה לפרנסתם של עורכי הדין הצעירים ולשילובם במעגל העבודה, לשכת עורכי הדין מפעילה מספר פרויקטים ייחודים עבורם".
עו"ד שירי קריספין, דוברת הלשכה
יום חמישי (26.12) - דברי פתיחה מפכ"ל המשטרה רנ"צ יוחנן דנינו; יום שישי(27.12) - פרקליט המדינה הנכנס עו"ד שי ניצן על אתגרי הפרקליטות לשנת 2014.
עו"ד איתי הר אור, דובר הלשכה
ארגון המשפטנים העולמי – WJA (World Jurist Association) בשיתוף לשכת עורכי הדין יקיים בשבוע הבא כנס חגיגי ומיוחד בנושא "כלכלה גלובלית ותפקידו של המשפט בעידן הנוכחי". הכנס ייערך בין התאריכים 23-26 ביוני 2013 בערים ירושלים, תל אביב וחיפה.
עו"ד איתי הר-אור, דובר הלשכה
יום העיון יכלול שלושה מושבים מקצועיים. המושב הראשון ייפתח בהרצאתו של נשיא בית המשפט המחוזי לשעבר, השופט (בדימוס) אורי גורן, אשר יעמיק בצו "אנטון פילר" בנושא תפיסת נכסים. המושב השני יעסוק בתשלומי החובה לרשויות המקומיות בתקופת כינוס או פירוק נכסים, מושב שיועבר על ידי עו"ד רונית פלג ממשרד פלג, כהן דויטש.
דף מס' 1 מתוך 29 דפים
חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון