חשיבות הייעוץ המשפטי
דוברות הלשכה
בית המשפט קבע שהחברה למימוש זכויות רפואיות של לבנת פורן הפרה את החלטת בית המשפט העליון והטיל עליה קנס של 35,000 ₪ על כל הפרה עתידית.
דוברות הלשכה
בית המשפט המחוזי בירושלים נתן צו מניעה מוסכם נגד שירות "כל עובד" של חברת "חשבים" ואסר עליו לתת מענה משפטי לשאלות קונקרטיות בדיני עבודה.
דוברות הלשכה
בעקבות מידע שהתקבל בלשכת עורכי הדין אימת חוקר פרטי חשש נגד תושב אזור המרכז: הציג עצמו באמצעות פליירים כנותן שירותי ייעוץ וייצוג של פושטי רגל למרות שלא הוסמך לכך כלל * בהסכמת הצדדים ניתן על ידי בית המשפט המחוזי בת"א צו מניעה, לפיו ייאסר עליו לעסוק בפעילות זו.
צו מניעה קבוע ניתן על ידי בית המשפט המחוזי בירושלים נגד מסיגי גבול המקצוע שהעבירו את העסק שלהם (עמיתים שירותי עזר משפטיים בע"מ) למשרד עורכי דין ולטענת הלשכה המשיכו לתת שירותים משפטיים בתחום פירוק חברות.
עו"ד שמעון לפיד, ממונה בכיר תחום הגנת המקצוע
בית המשפט המחוזי בתל אביב נתן צו מניעה מוסכם נגד רות ברמי, שלטענת הלשכה נתנה ללקוחות שירותים משפטיים בתשלום בתחום ההוצאה לפועל ופשיטת רגל. על הנתבעת נאסר בין היתר, לפרסם או ליתן שירותים משפטיים בין בעצמה ובין באמצעות אחרים או להפנות לקוחות לעורכי דין בניגוד לכלל 11ב לכללי האתיקה של לשכת עורכי הדין.
דף מס' 1 מתוך 1 דפים
חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון