קשרי חוץ

מדור קשרי חוץ של לשכת עורכי הדין בישראל נמצא בקשר הדוק עם הקהילה המשפטית בישראל ובחו״ל. במסגרת הפעילות הבינלאומית של לשכת עורכי הדין, מתקיימים כנסים, משלחות, סיורים ואירועים בשיתוף עם לשכות עורכי דין, משרדי עורכי דין וארגונים משפטיים ברחבי העולם.

  

למידע נוסף אנא צרו קשר עם מחלקת קשרי חוץ: 

כתובת: רח' דניאל פריש 10, תל אביב 64731

מייל: international@israelbar.org.il

   

    

 

 

 

 

עו"ד בשמת מיודובניק, ממונה על קשרי חוץ
נציגי לשכות מכל העולם, ובראשם בכירי הפירמה הבינלאומית גרינברג-טראוריג, השתתפו השנה במושבים מרכזיים והוסיפו צבע ועניין רב לכנס השנתי ה-15 של לשכת עורכי הדין.
עו"ד הילי רג’ואן, ממונה על קשרי חוץ
הכנס השנתי ה- 14 של לשכת עורכי הדין זכה לארח השנה מגוון מיוחד של אורחים מחו"ל. במרכז הכנס עמדה משלחת של 25 חברי הלשכה ההודית שהגיעו מגואה, ניו דלהי ועוד. השנה התקיים שיתוף פעולה מיוחד עם הארגון הבינלאומי של עורכי דין ומשפטנים יהודים (IAJLJ) ובמסגרתו התקיים פאנל מרתק בנושא ה- BDS – החרם הכלכלי על ישראל אשר סיפק עצות פרקטיות להימנעות מהחרם.
עו"ד הילי רג’ואן, ממונה על קשרי חוץ
במסגרת יישום אמנת הידידות שנכרתה לפני כעשר שנים בין הלשכות, לשכת עורכי הדין בישראל התארחה בחודש פברואר בכנס השנתי האירופי של מנהיגי הלשכות. בתחילת אפריל אירחו הלשכה וקונסול גרמניה בישראל את יו"ר ועדת חוקה חוק ומשפט של מדינת נורדריין ווסטפליה, ד"ר רוברט אורט ואת 25 חברי הוועדה על גג הלשכה. כמו כן, לרגל יום השואה הגיעה לארץ משלחת של חברי ועדים מעשרה מחוזות של לשכת עורכי הדין בגרמניה לרגל יום השואה.
Washington University School of Law
As an Israel Bar Association member, you are eligible for a $12,500 USD scholarship when you enroll in the online LL.M. in U.S. Law from Washington University.
עו"ד הילי רג’ואן, ממונה על קשרי חוץ
הכנס השנתי ה- 13 של לשכת עורכי הדין בישראל זכה לארח, זו השנה הרביעית ברציפות, את הכנס הבינלאומי המשותף עם לשכת עורכי הדין האמריקאית, המונה כחצי מיליון חברים מרחבי ארצות-הברית - American Bar Association Section of International Law.
עו"ד הילי רג’ואן, ממונה על קשרי חוץ
כמיטב המסורת גם השנה נערך מושב משותף ללשכת עורכי הדין בישראל ולארגון International Bar Association (IBA) בנושא האביב הערבי-לקחים והערכת מצב. המושב נפתח בהרצאת פתיחה מאת שופט בית המשפט העליון, ד"ר יורם דנציגר, תחת הכותרת "עורכי דין כשומרי סף".
עו"ד איימי שושי, ממונה על קשרי חוץ
הקבוצה תשתתף בתהלוכת מצעד החיים, תבקר בערים ורשה וקראקוב, במפעל שינדלר, במחנה ההשמדה אושוויץ-ביקרנאו, בגטו היהודי בוורשה ובאתרים נוספים. כן יפגשו עם נציגים בכירים של לשכת עורכי הדין בפולין.
עו"ד איתי הר-אור, דובר הלשכה
הפורום הבינלאומי של לשכת עורכי הדין שמח לארח ביום חמישי האחרון את בכירי הממשל והמשפטנים ממדינת הסן שבגרמניה. חברי המשלחת שהגיעו ממדינת הסן הביעו רצון ותקווה לחיזוק היחסים עם לשכת עורכי הדין בישראל.
דוברות הלשכה
עו"ד אתיה שמחה, חברה בפורום הבינלאומי של לשכת עורכי הדין, נבחרה לכהן כנשיאת הארגון הבינלאומי לעורכי דין.
עו"ד מיכל וולטנר, ממונה על קשרי חוץ
We have an exciting pro bono opportunity, for Attorneys to work in El Salvador, Central America representing low-income HIV+/LGBTQ with a new legal clinic program.
דף מס' 1 מתוך 4 דפים
חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון