ראש הלשכה

 

ניתן לפנות לראש הלשכה בכל עניין באמצעות מזכירות ראש הלשכה בטלפון: 03-6362214 או בדוא"ל לכתובת roshlishka@israelbar.org.il

עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
החטיבה החברתית של לשכת עורכי הדין בשיתוף המכביה ה-21 מזמינות אתכם להתנדב ולקחת חלק בחוויה בינלאומית.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
עורכות ועורכי הדין מוזמנים לצפות במשדר מיוחד לציון יום השואה והגבורה בהנחיית עו"ד רחל לויתן, המביא את סיפוריהם וסיפור משפחתם המרתקים של כבוד שופטת בית המשפט העליון (בדימוס) דליה דורנר, האחיות עו"ד נעמי אסיא ולילי הבר, עו"ד מאיר לינזן ועו"ד גדעון פישר.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
בשיח פורה עם הרשות השופטת, הוסכם על ביצוע מספר שינויים בתקנות סדרי הדין, אשר יובילו, כך אני מקווה, לשיפור ולייעול עבודתנו ככל שהיא נוגעת לניהול תיק בבתי המשפט.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
בימים קשים אלה, כאשר החשש ממשבר הומניטארי הולך וגובר, וכשעשרות פליטים מאוקראינה, ביניהם ילדים רבים, מגיעים מידי יום לישראל, זהו הזמן שבו אנו נקראים לדגל. לשכת עורכי הדין, באמצעות החטיבה החברתית, קוראת לכם לפתוח את הלב ולסייע לאלה שנעקרים מביתם ומחייהם ונמלטים מאימת הקרבות.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
הנני מקדים ומבקש כי במסגרת עבודת הצוות לבדיקת האזנות הסתר שהוקם, בראשו עומדת המשנה ליועץ המשפטי לממשלה (משפט פלילי), עו"ד עמית מררי, תבדקו ותשיבו לח"מ, האם רוגלת סייבר התקפי מסוג פגסוס ודומותיה, הופעלה גם כלפי עורכות דין או עורכי דין. וזאת, מיום קבלתה בידי רשויות החקירה השונות.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
גם בסבב המינויים הנוכחי, מונו מספר גדול במיוחד של עורכות דין ועורכי דין מן המגזר הפרטי לכהונת שיפוט, ועל כך גאוותנו.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
בשמי ובשם לשכת עורכי הדין ברצוני לברך את הנאמנות והנאמנים הנמנים על רשימות היחידים והתאגידים ולאחל להם/ן הצלחה רבה במילוי תפקידם החשוב.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
להלן קישור לתשלום דמי החבר לשנת 2022. לשכת עורכי הדין בראשותי פעלה ותמשיך לפעול בכדי להשקיע את דמי החבר של כל אחת ואחד מכם בתבונה. כל זאת, בשם מטרתנו המוצהרת לשפר את השירות הניתן לכם על-ידי הלשכה, כך שזו תמשיך להוות עבורכם בית מקצועי חם ותומך.
דוברות הלשכה
ראש הלשכה: "...מערכת המשפט לא נוהגת לזעוק את זעקתה, אך אנו חברות וחברי לשכת עורכי הדין, המצויים בבתי המשפט יום יום, מבינים שמערכת משפט עצמאית, חזקה ומתפקדת, חיונית לדמוקרטיה הישראלית ולמתן שירות מיטבי לאזרחיה."
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
לשכת עורכי הדין הייתה שותפה למאמץ המשותף ליצירתו של מסלול חדש בחוק חדלות פירעון והציגה בישיבות ועדת החוקה, חוק ומשפט עמדה מקצועית, מאוזנת וראויה אשר תרמה לעיצובו של החוק.
דף מס' 1 מתוך 15 דפים
חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון