ראש הלשכה

 

ניתן לפנות לראש הלשכה בכל עניין באמצעות מזכירות ראש הלשכה בטלפון: 03-6362214 או בדוא"ל לכתובת roshlishka@israelbar.org.il

עו"ד ליאור שפירא
בימים אלה, שבהם אנו שטים במים סוערים, ברצוני לפנות אליכם עם מסר של יציבות, ודאות והמשך פעילות ועשייה למענכם, ציבור עורכות ועורכי הדין.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
החל מהתקופה הקרובה תתחיל הלשכה להעביר לציבור עורכי הדין ידיעות על פעולות ה-IBA ועל כנסים מקצועיים המתקיימים. אנו מזמינים אתכם גם להיכנס לאתר הארגון.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
למכתב זה מצורף קישור לתשלום דמי החבר לשנת 2023. בקדנציה הנוכחית עשתה לשכת עורכי הדין בראשותי כל שביכולתה כדי להשקיע את דמי החבר בתבונה, ובמטרה לחזק את מעמדו של המקצוע ושל עורכות ועורכי הדין בישראל.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
בעקבות פניית פורום ההוצאה לפועל בלשכת עורכי הדין למר אורי ולרשטיין, מנהל לרשות האכיפה והגבייה, ולאחר ששקל את הבקשה, הודיע מנהל הרשות במכתבו ללשכה, על החלטתו כי בשלב זה ועד הודעה אחרת, כל עורך דין ועורכת דין שגילם 70 שנים ומעלה, אשר יגיעו ללשכת הוצאה לפועל לצורך הגשת מסמכים בעטיים של קשיי ההגשה המקוונת אותם חוו – יוכלו לבצע הגשה ידנית של אותם מסמכים וכתבי בי דין.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
בפסק דין שניתן לאחרונה בתביעה שהגישה לשכת עורכי הדין, נקבע כי על הנתבע בתיק, אשר הציג את עצמו כנותן שירות משפטי בתחום חדלות הפירעון ופשיטת רגל, לחדול מכל עיסוק אשר יוחד בחוק למקצוע עריכת הדין.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
אני שמח לבשר לכם כי בעקבות פנייתנו ולאחר שיח שקיימתי עם סגן ראש הממשלה ושר המשפטים גדעון סער, החליט שר המשפטים, להיענות לבקשתי, ולבטל את חובת תשלום האגרות על הגשת בקשות ביניים בהליכים אזרחיים, שתיכנס לתוקפה החל מחודש פברואר 2023.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
על פי החלטת מנהל בתי המשפט, כבוד השופט ד״ר יגאל מרזל, החל משנת המשפט הקרובה ניתן יהיה לפתוח תיקים ולהגיש מסמכים מרחוק ללא כרטיס חכם.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
עקב המצב הביטחוני בדרום אנו מקימים הערב חמ"ל שיסייע לעורכות ועורכי הדין תושבי הדרום להמשיך ולקיים שגרת עבודה תקינה במהלך ימי המבצע הצבאי, לרבות סיוע בחדרי ישיבות ואירוח.
עו"ד אבי חימי, ראש הלשכה
ראש לשכת עורכי הדין ומפכ"ל המשטרה סיכמו: המשטרה מינתה רפרנטית לטיפול מיוחד במקרים של אלימות כלפי עורכי דין.
דף מס' 1 מתוך 14 דפים
חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון