הודעות, כתבות ופרסומים
דוברות הלשכה
אלמונים בזזו את רכוש ביתה של אישה מוכה מנתניה בעת ששהתה עם שלושת ילדיה במקלט לנשים מוכות * בעקבות התערבותם הדחופה של ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד אפי נוה, המשנה לראש לשכת עורכי הדין, עו"ד יוסף ויצמן וצוות תכנית "שכר מצווה" בלשכה, ביצעה חברת "עמידר" שיפוצים מידיים במקום, כולל תיקון החלונות והתריסים שנעקרו ממקומם * בנוסף לכך, נמנע פינויה מהדירה אליה פלשה.
דוברות הלשכה
צעירה בת 25 מראשון לציון נדהמה לגלות: במהלך שהותה בהודו חילק אביה צ’קים מחשבונה הפרטי, השאיר מכתב, התאבד והותיר אותה עם חובות ודרישות עיקולים בסך עשרות אלפי שקלים * מתנדבת בתכנית "שכר מצווה" של לשכת עורכי הדין מסייעת לה בימים אלו בהתמודדות עם תיקי ההוצאה לפועל שגררה תסבוכת זו.
דוברות הלשכה
תושבי בני ברק יזכו לקבלת ייצוג משפטי ללא תמורה כספית באמצעות תכנית "שכר מצווה" של לשכת עורכי הדין בישראל – כך סוכם בתום פגישה שקיימו נציגי התכנית עם ראש עיריית בני ברק, הרב חנוך זייברט, ביום רביעי שעבר, 16.3.
צוות תוכנית שכר מצווה
כבשנה שעברה, אנו פונים אליך ומבקשים את השתתפותך בסיוע לתוכנית "שכר מצווה" של לשכת עורכי הדין, המהווה את פעילותנו המובילה והחשובה בקרב הקהילה.
01.01.2012 | רווח כפול
צוות תוכנית שכר מצווה
יוזמה חדשה במסגרת תוכנית "שכר מצווה", מאפשרת לעורכי דין צעירים לנהל תיקי ייצוג בהדרכתם של עורכי דין ותיקים ומנוסים. מתוך גיליון מס’ 16 של "דין שווה" - ביטאון ועד מחוז הצפון.
כתבה בעיתון "חדשות חיפה והצפון".
23.10.2011 | עזרה הדדית
עו"ד אריאל שוורץ ועו"ד חן וונדרסמן
תוכנית "שכר מצווה" עומדת להגדיל את היקף הקליניקות שבהן היא נוטלת חלק. כ- 200 סטודנטים מתנדבים יפעלו בכל הארץ.
22.06.2011 | דין צדק
צוות תוכנית שכר מצווה
כתבה שפורסמה בעיתון ידיעות אחרונות
צוות תוכנית שכר מצווה
מתוך גיליון מס’ 15 של "דין שווה" - ביטאון ועד מחוז הצפון.
דף מס' 1 מתוך 3 דפים
חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון