הודעות וחדשות

המוסד הארצי לגישור בלשכת עורכי הדין יקיים יום עיון תחת הכותרת: "רגש וגוף בהליך הגישור"

02.09.2004

| עו"ד שמרית רגב

דוברת הלשכה,

המוסד הארצי לגישור ע"ש דוד רוטלוי בלשכת עורכי הדין יקיים יום עיון לזכרו של עו"ד דוד רוטלוי תחת הכותרת "רגש וגוף בהליך הגישור". יום העיון יערך ביום שני, 6.9.04, בין השעות 15:00 – 20:00 בבית הפרקליט בת"א.

בפתח התכנית ישא עו"ד משה צ'צ'יק, יו"ר (משותף) של המוסד הארצי לגישור, דברי ברכה. פרופ' גיורא דרומי, פסיכולוג ארגוני וקליני, ידבר על "המשמעות הפסיכולוגית של הגישור", ד"ר גבריאל רעם, מומחה לתקשורת בלתי מילולית, ידבר על "הצדדים הלא ורבלים של הגישור" ופרופ' גיורא דרומי יחתום את יום העיון בהרצאה על "תקשורת ומערכות יחסים בגישור".

 

המוסד הארצי לגישור ע"ש דוד רוטלוי בלשכה פועל מזה 5 שנים להטמעתו של הגישור, להכשרת עורכי דין כמגשרים ולקידום מקצועיותם ואף יוזם פרויקטים חדשים בתחום.

 

במהלך שנת המשפט החולפת נערך הליך גישור בכ- 250 סכסוכים. כ- 70% מהסכסוכים הסתיימו בהצלחה.

 

המוסד הארצי לגישור מפעיל "קו חם" לטיפול מיידי בקונפליקטים בין עורכי דין. ההחלטה על הקמת המרכז לטיפול בקונפליקטים בין עורכי דין התקבלה על רקע הגידול המתמיד במספר הקונפליקטים והסכסוכים המתגלעים בין חברי הלשכה. במסגרת הפרויקט הנ"ל הליך הגישור מתבצע בהתנדבות על-ידי עורכי דין מגשרים, בעלי ותק של למעלה מ- 10 שנים.

 

בנוסף, כדי לקדם את הליך הגישור ולהגביר את מודעות הציבור לחשיבותו ויתרונותיו של ההליך, מציע מוסד הגישור לערוך בהתנדבות גישורים בתיקי תביעות קטנות ובתיקים שסכום התביעה אינו עולה על 17,800 ₪.

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון