הודעות, כתבות ופרסומים

שנת המשפט תשע"ה התברכה בשלל שיתופי פעולה חדשים

22.07.2015

צוות תוכנית "שכר מצווה"

עם תחילת הפגרה, תוכנית "שכר מצווה" מסכמת שנה מוצלחת של שלל שיתופי פעולה מבורכים. מלבד תחנת הייעוץ המשפטית במשרדי המחוז של ארגון נכי צה"ל ומרכז זכויות באשקלון, הושקו שיתופי פעולה מבורכים בתחומים שונים ומול מגזרים שונים.

במחוז תל- אביב והמרכז, השקנו בחודש יוני שיתוף פעולה ייחודי עם "ארגון נפגעי פעולות איבה". במסגרת שיתוף הפעולה, אנו מפעילים תחנה ייעודית הפועלת אחת לשבועיים ובה מתנדבים עו"ד שהוכשרו במיוחד לצורך כך. מטרת השת"פ היא הגדלת הסיוע המשפטי הניתן לפונים, הן במסגרת מימוש זכיותיהם השונות כתוצאה מפציעתם (סיוע שניתן כיום על ידי הארגון) והן על ידי הנגשת מערכת המשפט בהליכים שונים באמצעות תוכנית "שכר מצווה".

 

שיתוף פעולה נוסף החל עם ארגון "רוח נשית" הפועל לשיקום כלכלי של נשים אשר הצליחו לצאת ממעגל האלימות. במסגרת שיתוף הפעולה, עורכות דין עוברות הכשרה מיוחדת מטעם העמותה ומסייעות לנשים אילו בהליכי משפט שונים הנובעים ממצבן.

 

לסיום, בימים אילו התגבש שת"פ רחב היקף עם "נציבות האו"ם לפליטים" וארגון "היא"ס" לצורך הכשרת גרעין מתנדבים לניהול תיקים בתחום "דיני פליטים". במסגרת השת"פ עתידה התוכנית, יחד עם הארגונים, להעביר סדנת בוטיק ממוקדת ומקצועית. הסדנא תועבר בהיקף של כ-30 שעות לימוד אקדמיות ותכלול את מיטב המרצים בתחום דיני הפליטים. הסדנא תתקיים לאחר פגרת בתי המשפט ופרסום מתאים לציבור המתנדבים יצא בהמשך.

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון