הודעות דוברות הלשכה

מעל ל-2500 מתמחים ייגשו מחר לבחינת ההסמכה של לשכת עורכי הדין

22.12.2020

דוברות הלשכה

למועד החורף של בחינת ההסמכה בעריכת דין שתיערך מחר (יום ד’) נרשמו כ-2,580 מתמחים, והיא תתקיים בצל תקופת הקורונה ותוך הקפדה על רגולציה מורכבת והנחיות משרד הבריאות.

למועד החורף של בחינת ההסמכה בעריכת דין שתיערך מחר (יום ד’) נרשמו כ-2,580 מתמחים, והיא תתקיים בצל תקופת הקורונה ותוך הקפדה על רגולציה מורכבת והנחיות משרד הבריאות. בחינת ההסמכה תתקיים במתכונת של נבחנים בקפסולות בהיקף מצומצם בכל חדר שיכלול בין 10 ל-40 נבחנים, כאשר מרבית המתמחים יבחנו בחדרים קטנים שבין 10 ל-20 נבחנים באולם בלבד.

 

ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד אבי חימי:

"לשכת עורכי הדין ממשיכה להשקיע מאמץ רב כדי להעניק לציבור עורכי הדין ולמתמחים את מלוא השירותים האפשריים, ובכלל זה את קיום בחינות ההסמכה במועדן, תוך פריסה רחבה על מנת לשמור על בריאותם של הנבחנים ולעמוד בהנחיות ובהוראות משרד הבריאות. אני מאחל הצלחה רבה לכל הנבחנות והנבחנים ומצפה לראותם בקרוב במשפחת עורכי הדין בישראל".

 

בחינת ההסמכה תתקיים ב-133 אולמות בחינה הפרוסים בירושלים ותל אביב ומתחלקים ב-8 אתרי בחינה. שלושה בתל אביב (גני התערוכה, מלון דיוויד אינטרקונטיננטל והיכל הספורט מנורה). חמישה בירושלים (לשכת עורכי הדין, המרכז לעיוור, בנייני האומה, מלון רמדה ובי"ס מקיף גילה).

 

נתונים כלליים: בין הנבחנים ישנן כ-1,335 נבחנות ו-1,245 נבחנים. ל-1,326 נבחנים זוהי בחינתם הראשונה, 544 נבחנים בפעם השנייה ול-710 זוהי בחינתם השלישית לפחות.

שבעה נבחנים הם מעל גיל 70, ו-7 נבחנים מתחת לגיל 24.

 

חיפוש עו"ד :
משפחה
תחום עיסוק
אפליקציית
ספר עורכי הדין עכשיו להורדה לסמארטפון